Filtre

Beden

Stok durumu

Fiyat

  • ₺324,00 - ₺390,00

Etek

Tesettür Giyim ÜrünleriGiyim Tesettür giyim özellikle bir yaşam tarzı olarak belirlendiği için muhafazakâr bir giyim tarzına da sahip olmak demektir. Bundan dolayı buna uygun bir şekilde kıyafetler bulmak için farklı mağazalar bünyesinde kıyafet bulabilirsiniz. Özellikle vücut hatlarını belli etmeyen ve örtebilecek derecede olan kıyafetler tesettür giyim için uygun kıyafetler olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda bu giyim tarzı dış giyimi daha çok önemli bir hale getirerek çok fazla kullanımını sağlamıştır. Bu büyük değişime hızlı bir şekilde ayak uyduran tesettür giyimler klasik ve modern bir şekilde de başarılı olarak büyümeye devam ediyor. Farklı tarzlardan oluşan tesettür giyimler Herkese uygun bir şekilde giyim alan oluşturuyor.

Kıyafet Şekilleri Tesettür kıyafet şekilleri oldukça geniş bir kapsamı kaplar. Kapalı giyimler birçok tarzda uygun şekilde üretilmeye devam ediliyor. Tarzınıza uygun şekilde pantolon ve gömlekler ile de kombinler yapabilirsiniz. Aynı zamanda tunik ve elbiseler de oldukça önemli bir şekilde üretilen her tarza uygun dikimi yapılan ürünler olarak karşımıza çıkar. Uzun kıyafetler çok yoğun olduğu için kısa kıyafet bulmak çok da kolay olmaz. Bundan dolayı uzun kıyafetler zaten daha çok tercih edildiği için daha çok üretim yapılan kıyafetlerdir. Şık ve modern bir şekilde giyinerek tesettürlü olacak kadınlar oldukça hoş bir görünüm elde edebilirler. Birçok farklı kombinler ile siz de tarzınızı oluşturabilirsiniz.Tüm tesettür elbiseler, tesettür kombinler, tesettür tunikler, feraceler en uygun tesettür giyim beraber herkesin beğenisine sunulur.

Şık ve Modern Tesettür Giyim Bol kesin bir şekilde yapılan şık ve modern tesettür giyim her tarza uygun olarak üretimi yapılır. Vücut ölçülerinize uygun olacak şekilde birçok bol kesimli kıyafet bulabilmeniz mümkün olacaktır. Tesettür giyim tarzına hitap eden kıyafetler daha çok bol kesim olduğu için çok fazla tercih ediliyor ve bol kesim kıyafetler de daha çok üretiliyor. Hoş kombinler yaparak bol kesim kıyafetler ile de şık bulabilmeniz mümkündür. Her ortamda şık olacak şekilde giyinir dikkatleri üzerinize çekeceksiniz kıyafetler sayesinde mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Kapalı giyimkıyafetler diğer insanların da artık dikkatini çektiği için birçok kişi kapalı kıyafetleri de tercih ediyor. Birçok hoş kombini kapalı kıyafetler ile yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Yeni sezon tesettür giyim farklı kombinler dâhilinde yapılan yeni renk ve kumaş uyumları ile beraber oldukça kaliteli ürünlerdir. Pantolonlarınızı uzun tunikleriniz ile beraber kombinleyerek güzel bir şekilde uyumlu bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda koyu renk tonları ile kışlık kombinler yaparak harika dış giyimler ile de bu kombininizi tamamlayabilirsiniz. Başörtü ve elbiselerinizin birbirine uyumu da oldukça önemli olduğu için çok fazla dikkat ederek istediğiniz tarzı oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca Farklı Desenler ile de istediğiniz kombini oluşturabilirsiniz. Kışlık ve yazlık olarak ayrılan kombin çeşitleri ile beraber her mevsim şık görünerek güzel bir tarz yakalayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Tarzları Tesettür giyim tarzları birbirinden farklı çeşitler ile beraber karşınıza çıkar. Oldukça farklı modeller sayesinde birbirinden farklı da kombin yapmak muhtemel olacaktır. Özellikle pantolon tunik takımları çok fazla rağbet gördüğü için birçok kişi bunlar ile tarzını oluşturabiliyor. Aynı zamanda istediğiniz gibi etek gömlek takımları ile de beraber kombin yapabilirsiniz. Elbise kombinleri de başörtü ile beraber harika uyum sağlayan kombinler olacaktır. Trend bir şekilde aldığınız parçaları birleştirerek harika ve şık bir uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz her yere uygun olarak kıyafet seçimi yapabilirsiniz ve isterseniz spor isterseniz de sade şekilde kombinleyebilirsiniz. Spor kombinler de oldukça fazla rağbet gördüğü için çok fazla üretimi sağlanır.

Tesettür Giyim Ürünleri Tesettür giyim ürünleri Renklerin uyumu ile beraber sağlanarak doğru aksesuar seçimleri de bunun ile beraber mükemmel bir bütün haline gelebilir. Ayrıca etek ve elbiselerin altına mükemmel kombininizi tamamlayacak şekilde ayakkabı seçimi yaptığımız zaman uyumlu olabilirsiniz. Doğru aksesuar seçimi yapmak da oldukça önemli olmaktadır. Aksesuar seçimleri bazen bütün kombini etkileyen unsurlardan biri olarak karşımıza çıkar. Özellikle kolye ve yüzük seçimleri ile beraber spor ya da şık olabileceğinizi karar verebilirsiniz. Farklı kolye seçimleri ile beraber daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Her daim her yere uygun olarak giyebileceğiniz farklı kombinler sayesinde tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Yeni Ürünler İle Kombinler Yeni ürünler ile kombinler şıklığınıza son derece artıracak şekilde yapılmıştır. Her tarza uyum sağlayabilecek ürünler sayesinde parçaları birleştirerek kombinlerinizi tamamlama şansını yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz renk ve Desenler sayesinde farklı bluzlar ile etekleri de kombinleyebilirsiniz. Her mevsim koşulları düşünülerek üretilen kapalı ve tesettür giyim ürünleri herkesin sıklıkla kullandığı ürünler olarak karşımıza çıkar. Ayrıca kışlık olarak üretilen ürünlere ek olarak da yazın da tesettür giyimden dolayı terletmeyecek kumaşlar ile beraber ürünleri oluştururlar. İhtiyacınıza uygun olacak şekilde birçok ürün bularak tarzınızı da yansıtmış olursunuz. Farklı tercihleri nasıl sayesinde Dilediğiniz gibi giyinerek isterseniz çok isterseniz de spor bir giyim tarzı oluşturmayı sağlayabilirsiniz.

Desenli Kıyafet Tercihleri Desenli kıyafet tercihleri birçok açıdan sık sık tercih edilen kıyafetler olarak karşımıza çıkar. Özellikle yazlık elbiseler desenli olarak çok fazla üretilir ve çok fazla talep gören ürünler arasındadır. Yazın daha canlı renkler ile beraber desenli kıyafet tercihleri çok fazla olduğu için renkli renkli kıyafetler görebilmeniz mümkün olacaktır. Geniş bir kıyafet çerçevesi içerisinde standart kalıplar ile beraber de mükemmel kıyafet uyumları görebilirsiniz. Yapacağınız birçok kombin sayesinde farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Ürünler renk ve desen açısından çok fark ettiği için düz renkli ya da geometrik desenli gibi farklı tarz desenler de oluşabilir. Farklı ayakkabı ve botlarla da bu kombinleri destekleyebilirsiniz.En uygun tesettür giyim ile beraber birden fazla model ve kombin iler harika görünmek çok kolay olacaktır. Sevilen modeller her daim yapılabilir. Kışlık olarak üretilen tesettür giyim birçok kazak ve sweat ile beraber harika uyumlu olacak kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Pantolon ile beraber yapılan kazak kombinleri oldukça spor bir görünüm elde etmek için uygun olacaktır. Tatlı hırkalar ile de kombin yaparak kış kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Hoş kombinler için tesettür olacak şekilde kışlık tunikler ile de şık görünebilirsiniz. Renk ve desen çerçevesinde oldukça fazla kombin seçeneğiniz olacaktır. Her bedene göre de kıyafet bulabilme imkânımız oldukça yüksektir. Ev okul ya da iş olarak birçok şekilde kombinleyebileceğiniz parça bulunur. Özellikle farklı şekilde yapacağınız kombinler çok fazla dikkat çekeceği için kendi tarzınızı yansıtarak kombin yapmanız çok önemli bir tercih olacaktır. Tesettür giyimde oluşan her detayı atlamadan modaya uygun olacak şekilde kombin yapabilmeniz her daim muhtemel olmaya devam edecektir.

Aktif filtreler

Düğmeli Tulum Taş

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Çağla

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Füme

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Siyah

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00