Filtre

Beden

Stok durumu

Fiyat

  • ₺324,00 - ₺390,00

TESETTÜR MAYO

Tesettür Büyük Beden ÜrünleriBüyük Beden Büyük beden modası da her zaman son trendleri kontrol ederek modaya uymaya devam eden farklı kıyafetler bulundurur. Farklı tarzlarda birçok büyük beden kıyafet bulma şansınız vardır. Eskiye göre çok fazla gelişen tesettür giyimle beraber büyük beden tesettür giyim de çok fazla artış gösteren kıyafetlerden olmaktadır. Bu kıyafet modalarını takip ederek size en yakışan kıyafetlerden sipariş verebilirsiniz. Tesettür modası her geçen gün daha farklı kıyafetler ile zenginleşmeye devam ediyor. Böylece bunları kullanarak da sevilen kıyafetlerin büyük bedenlerine de ulaşabilirsiniz. Birçok farklı parça ve model ile beraber istediğiniz kıyafetleri tercih ederek kombin yapabilmeniz çok kolay bir şekilde gerçekleşebilir ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Büyük Beden Tesettür büyük beden herkese uygun şekilde birçok kıyafet ile karşılaşabilirsiniz. Tarzınızdan ödün vermeden büyük beden giyinmek de çok fazla önemlidir. Özellikle bütçenize uygun şekilde büyük beden bulma seçeneğiniz de artmıştır. Bu unsurlara dikkat ederek en sevilen kıyafetleri en güzel tonları ile beraber giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Zarif bir şekilde tercih edeceğiniz elbiseler vücudunuza da çok yakışacak ve uygun olacaktır. Tesettür büyük beden abiye ve elbise bulamayacağınızı da düşünmeyin. Her şekilde tesettür abiye elbiseler ile güzel bir kombin oluşturma şansınız bulunur. Bunları dikkate alarak en sevdiğiniz renkler ile beraber uyumlu bir elbise giyebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak aksesuar kullanımı elbisenizi zenginleştirecektir.

Tesettür Büyük Beden Modelleri Tesettür büyük beden modellerisayesinde çok fazla çeşit bulunuyor. Bu modellerden istediğiniz şekilde parçaları birleştirerek kombin yapmanız olası olacaktır. Üstelik sevdiğiniz kombinleri başka tamamlayıcı aksesuarlar ile de tamamlayabilme şansınız vardır. Büyük beden kişiler kıyafet bulma konusunda çok zorlanıyorlar. Fakat artık eskiye göre birçok gelişme olduğu için endişelenmeye gerek kalmadı. Çok kolay bir şekilde büyük beden giyim bularak istediğiniz kıyafetleri sipariş verebilirsiniz. Büyük beden kıyafetler çok farklı desenler ile beraber daha hoş bir görünüm sağlayan uygun yapılı kıyafetler olmaktadır. Birçok kişi büyük beden kıyafetlere çok yoğun ilgi gösterdiği için büyük beden kıyafet kategorileri de çoğalmaya devam ediyor.

Spor Büyük Beden Spor büyük beden kıyafetler ile de şık bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz. Spor büyük bedenler herkese uygun bir şekilde çeşitler halinde bulunuyor. Birçok farklı model sayesinde istediğiniz kombinleri oluşturabilirsiniz. Büyük beden kıyafetler çok popüler ve modaya uygun olarak model değişikliği olmaya devam ediyor. Üstelik birçok farklı parça da vardır. Renk renk kıyafetler her renk ve desen bulabileceğiniz kıyafetler olmaktadır. Spor kıyafetler sayesinde de rahat kalıplar ile şık olabilirsiniz. Güzel kumaşlar ve rahat oldukları için büyük bedende de çok fazla tercih edilen ürünlerden olmaktadır. Spor şıklığı ile her yere uygun giyinerek mükemmel kombinler yapabilmeniz mümkün olmaya da devam edecektir.

Büyük Beden Pantolon Büyük beden pantolon ve tesettür bol kesimli olacak şekilde üretilen pantolonlar da çok sık tercih ediliyor. Büyük beden kişiler pantolonları kullanarak daha rahat bir şekilde giyinebiliyorlar. Özellikle pantolonların kumaşından ötürü farklı modeller tercih ediliyor. Esnek kumaşlı pantolonlar büyük beden için daha rahat pantolon türleri oluyor. Bunları tercih ederek daha da şık olabilmeniz mümkün olacaktır. Yeni sezon büyük beden birçok farklı pantolon ile beraber kombinleyeceğiniz gömlekleri de beraberinde üretti. Yeni sezonda birçok farklı kumaş ve renk ile farklı modeller üretilmeye devam ediliyor. Yazlık ve kışlık kumaşlar ile beraber rahat bir şekilde giyip çıkabileceğiniz kıyafetleri kolayca tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Elbise Büyün beden elbise ve abiyeler sık sık aranan modellerden ve parçalardan olmaktadır. Normal bedendeki abiye ve elbiselerin büyük bedenlerinde de çok fazla talep olduğu için kolayca bulunabilir şekilde üretilen birçok büyük beden abiye modeli üretilmeye devam ediliyor. Eskisi kadar sorun yaşamadan günümüzde çok kolay olacak şekilde büyük beden kıyafet bulabilirsiniz. Bu şekilde oluşturabileceğiniz birçok kombin vardır. Bu kombinler sayesinde her şekilde şık ve modern bir görünümü büyük bedende de sağlayabilirsiniz. Büyük beden elbiseler ile en rahat şekilde kombinler oluşturduktan sonra bir başörtü ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı kombin sayesinde siz de şık ve modern görünebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Büyük beden abiye kıyafetler her daim kişilerin tercihi ile oluşabilecek renklerde kıyafetlerdir. Abiyeler birçok kişinin davetler ve özel davetler için kullandığı kıyafet türlerindendir. Şık ve sade bir görünüm ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Üstelik abiye takımlar da davetler için kullanılan pantolonlu tunikli takımlar olmaktadır. Bunları da tercih ederek oldukça farklı görünümler elde etme şansınız olacaktır. Farklı kıyafetler ile herkesten farklı bir görünüm oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Böylece kimseye benzemeden eşsiz bir görüntü oluşturmuş olacaksınız. Sevilen renk tonları ile siz de çok kolay bir şekilde desenli veya desensiz olacak şekilde yeni sezon büyük beden abiye tercihi yapabilme şansınız olur.

Büyük Bedende Sevilen Modeller Büyük bedende sevilen modeller daha çok vücut hatlarını belli etmeyen ve tesettüre uygun muhafazakâr ölçüde giyilebilecek kıyafetler olmaktadır. Bu nedenle istediğiniz ölçülere sahip bir şekilde büyük beden elbiseye ulaşabilme şansınız vardır. Bunlar ile beraber istediğiniz renk ile de güzel bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Daha uygun görünümlü büyük beden elbiseler ile şık ve sade kıyafetleri de tercih edebilirsiniz. Bu kıyafetler ile birlikte uyum sağlayan çanta ve ayakkabılar ile de istediğiniz kombine ulaşabilirsiniz. Kombinler sayesinde oldukça uyumlu ve hoş bir kadın olarak bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır. Büyük beden dış giyim ile de bu kombinlerinizi tamamlamanız uygun olacaktır. Büyük beden kıyafetler her şekilde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bundan dolayı üretilmeye devam eden birçok model vardır. Modeller çeşitli şekillere ayrılarak mevsimsel olarak da farklı kumaşlar ile üretiliyor. Özellikle kış için daha farklı ve değişik modeller üretilerek yeni sezona hazırlık yapılıyor. Yeni sezon tesettür giyim için çok fazla model üretildiği için modayı da takip edebilirsiniz. Şık bir şekilde yeni kategoriler ile beraber şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sade görünümler ile beraber daha farklı görünümler oluşturabilirsiniz. Her daim güzel görünmek için güzel ve uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Hem davetler için hem de günlük yaşamınız için uygun bir şekilde kıyafet seçimi yaptıktan sonra kombinlerinizi de genişletebilirsiniz.

Aktif filtreler

Düğmeli Tulum Taş

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Çağla

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Füme

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00

Düğmeli Tulum Siyah

"Kalite bir markanın kimliğidir, tüm ürünlerimiz en iyi kalitede üretilmiştir"✓

₺370,00