Blazer Ceket Nasıl Kombinlenmeli? |vakfe.com

visibility4 Views comment0 comments person Posted By: Buse G. list In: 2022

Özellikle şıklık ve zarafeti bir arada bulundurmaya yarayan blazer ceketler ortamlarda özel ve farklı görünmenize katkı sağlar. Blazer ceket kombini ise oldukça kolay bir kombindir. Bunun için blazer ceket altına pantolon giymenizi tavsiye ederiz. Çünkü blazer ceket pantolonla tamamlanır. Pantolon slim olabilir, dar paça, bol paça ya da kumaş pantolon olabilir. Hatta blazer ceketin altına kot pantolon bile giyebilirsiniz. Fakat kumaş pantolon ya da dar paça hem sizi şık hem de spor göstermektedir. Bu noktada altı çizilmesi gerekir ki blazer ceket altına topuklu ayakkabı ya da sneakers ayakkabı oldukça hoş bir görünüm sağlayacaktır.

Blazer ceketler genellikle maliyet olarak bir tık diğer kıyafetlere göre pahalıdır. Eğer ilk defa kullanacaksanız mümkün olduğu kadar her kıyafet ile uyum sağlayacak renkte blazer ceket satın alınız. Mesela turuncu, pembe ya da yeşil renk blazer ceket aldığınızda her kıyafet ile kombinleyemezsiniz.  Fakat siyah, gri ve lacivert  renk blazer ceketle her daim kıyafetlerle kombilenebilir niteliktedir.

 Bunun yanı sıra blazer ceketin içine siyah ya da beyaz tişört giyebilirsiniz. Şık ve spor duracaktır. Özellikle belirtilmesi gerekir ki blazer ceket içine uzun bir kıyafet tercihinde bulunmayın. Örnek verecek olursak tunik giymeyin. Blazer ceket basitleşmiş olur. Bunun yanı sıra  sıcak bir yaz gününde blazer ceket giyeceksiniz içine siyah ya da beyaz askılı tişört de giyebilirsiniz. Hem bu şekilde ceket sizi terletmemiş olur.

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi January February March April May June July August September October November December