Şalların ve Eşarpların Kurtarıcısı Boneler |vakfe.com

visibility58 Views comment0 comments person Posted By: Buse G. list In: 2022

Boneler tesettürlü hanımlarımız için adeta olmazsa olmaz tesettür aksesuarlarından biridir. Bonesiz tercih edilmekte olan şallar ve eşarplar ne yazık ki ve saçınızın açılmasına sebep olur. Fakat boneler ile şalları  ve eşarpları tercih ettiğinizde hem şalınız ve eşarbınız toplu durur bozulmaz hem de  kayma sorunu ile karşı karşıya kalmadığınızdan dolayı saçınız gözükmemiş olur. Bunun dışında bu noktada size küçük bir püf nokta verecek olursak boneleri mutlaka dikişsiz bone olarak satın alınız.

Dikişsiz boneler hem dikiş izi belli etmez hem de kafanıza anında oturur. Boneleri bağlarken mümkün olduğu kadar çok fazla başınızın arka kısmını ve başınızın ön kısmında yer alan saç diplerini çok fazla sıkmamaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde ne yazık ki bone çok fazla sıktığından dolayı hem sizi daraltır hem de başınızın ön ve arka bölümlerine siz farkında olmasanız da zarar vermiş olur. Bonenizin renk seçimi ilse mutlaka siyah ya da beyaz olmalı.

 Farklı renkte bone  seçtiğiniz zaman ne yazık ki çok kötü bir kombin elde etmiş olursunuz. Yalnızca bu noktada özellikle açıklayıp vurgulamak isteriz ki düğünde bone takılınca mutlaka bone ile şalınızı aynı renkte olmanız gerekmektedir. Kesinlikle düğünde bone renginizi şalınızdan ya da eşarbınızdan farklı renkte almamalısınız. Son olarak ise bonenizi çok fazla alnınızın önüne getirmemelisiniz. Alnınıza çok fazla getirdiğinizde hoş bir görüntü ortaya çıkmaz.

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi January February March April May June July August September October November December