Şıklığınıza Şıklık Katacak Güneş Gözlükleri |vakfe.com

visibility41 Views comment0 comments person Posted By: Buse G. list In: 2022

Hanımlar toplanın hem  kombininize şık görünüm kazandıracak hem de  gözlerinizi güneş ışınlarından kurtaracak güneş gözlüklerinden bahsetmek isteriz. Özellikle bu bağlamda en çok dikkat etmeniz gereken husus güneş gözlükleri satın alırken güneş gözlüğün yüzünüze uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Yüzünüze büyük gelen güneş gözlükleri yüzünüzde çirkin bir görünüme sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra genellikle siyah güneş gözlükleri her zaman hanımlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Mavi ve yeşil güneş gözlükleri de  çok tercih edilir fakat burada küçük bir  püf nokta vermemiz gerekir ki  mavi ve yeşil gözlükler çoğu zaman kombinlerinize uyum sağlayamayabilir.

Güneş gözlükleri sayesinde gözlerinizi  güneşin zararlı ışınlardan rahatlıkla koruyabilme imkanına sahipsiniz. Bunun yanı sıra güneş gözlüğü bir blazer  ceket ile kombilendiği takdirde şık bir kombin elde etmenize zemin hazırlarken sıradan bir gömlek ve pantolon ile kullandığınız taktirde hiç kuşkusuz spor bir kombin elde etmiş olacaksınız. Güneş gözlüklerini mutlaka numaralı almanızda fayda var. Çünkü eğer gözleriniz numaralı ise güneş gözlüğünün numarasız almak göz sağlığınız olumsuz bir yönde etki eder. Elbette şık ve  hoş bir görünüme herkesin hakkı vardır. Fakat şık ya da hoş görünme arzunuz yüzünden göz sağlığınızı yitirmeyin.

Güneş gözlüklerinin çerçevesini kare alabilirsiniz, yuvarlak alabilirsiniz ya da oval alabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize ve zevkinize  bağlıdır. Fakat daha önce de belirttiğimiz üzere güneş gözlüklerinizin yüzünüz ile uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi January February March April May June July August September October November December