Tesettür Giyimde Olmazsa Olmaz Kumaş Pantolonlar |vakfe.com

visibility3 Views comment0 comments person Posted By: Buse G. list In: 2022

Tesettür pantolonlarında en çok kumaş pantolonlar tercih edilmelidir. Çünkü kumaş pantolonların hem kullanımı rahattır hem de bulunduğunuz her ortama şıklık kazandırır. Kumaş pantolonları özellikle ifade edilmesi gerekir ki yazın tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolonlar incedir yazın sizi kolay kolay terletmez. Bunun yanı sıra iş görüşmelerinde kumaş pantolonun üzerine blazer ceket kombini yaparsak emin olunuz ki çok şık bir kombin tercihi yapmış olursunuz. Aynı zamanda kumaş pantolon hem açık hem de tesettürlü kadınlarımızın vazgeçilmez tercihi olarak bilinir.

Kumaş pantolonların pek çok renk skalası mevcuttur. Kumaş pantolonları 90 derecede yıkadığınız sürece kesinlikle temizlik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kumaş pantolonun altına ise Oxford ayakkabılar güzel gider. Kesinlikle bot giymeyin. Bot giydiğiniz taktirde muhtemelen kombininiz bozulmuş olur.

Babet giyebilirsiniz. Kumaş pantolonlar bol kesimli olduğu için size rahat hareket edebilme olanağı sunar. Kumaş pantolonlarınızın rengi çok önemlidir. Mutlaka her kombine uyum sağlayacak mümkünse ana renk tercihinde bulunmalısınız. Kumaş pantolonlarını belinizi çok sıkmamasına dikkat etmelisiniz.

Aksi taktirde yürürken, otururken kumaş pantolon sizi rahatsız eder. Kumaş pantolonunuzun bedeninizin dışında satın almamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde paranız çöpe gider. Tüm bunların yanı sıra kumaş pantolon üzerine uzun bir gömlek ya da blazer ceket kombini tamamlayıcı nitelikte yerini alır. Birde püf nokta verecek olursak kumaş pantolonlar iç göstermedikleri ve daha rahat  hareket edebilme özelliğine sahip olduklarından dolayı tesettür giyimin adeta vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi January February March April May June July August September October November December