Yazın Rahat Kesimli Ferace Tercih Edebilirsiniz |vakfe.com

visibility5 Views comment0 comments person Posted By: Buse G. list In: 2022

Yaz aylarında aslında en çok tercih edilen dış giyim ürünü feraceler olarak karşımıza çıkmaktadır. Feraceler hem yazın terletmez, serin tutar hem de oldukça rahat  kesime sahip olması ile bilinir. Yazın çok fazla terliyorsanız tunik giymek istemiyorsak, elbise ile rahat edemiyorsanız çare kesinlikle rahat kesimli ferace tercihinde bulunmanız. Feracenin içinden tişört bile giyseniz belli olmaz. Hatta daha rahat etmek istiyorsanız, serin bir kıyafet tercihinde bulunmak istiyorsanız bizden size tavsiye feracenin içerisine askılı tişört giyip feracenin önüne kapattığınız zaman içiniz belli olmaz.

 Rahat bir kombindir. Eğer orta yaşlardaysanız kolaylık ile tercih edebilirsiniz. Genellikle tunikleri genç yaştakiler feraceleri de biraz daha ota yaştaki kişiler tercih etmektedir. Fakat bu tamamen sizin istek ve zevklerinize bağlı olarak değişmektedir. Ferace giyerseniz her zaman daha rahat hareket edebilme imkanına sahip olursunuz.  Fakat bu noktada özellikle ele alınması gerekir ki renkli feraceler yaz mevsiminde daha serin tutmak da önemli bir rol oynar.

 

 Siyah renk genelde  elbiselerde yaz  mevsiminde pek  fazla tercih edilmez. Bunun yanı sıra ferace renginin dışında ferace altına giyecek ayakkabınızın da doğru seçilmiş olması gerekir. Örnek verecek olursak ferace altına topuklu ayakkabı giymek hem hoş bir görünüm değildir hem de dinen doğru bir durum olarak algılanamaz Bunun için ferace altına beyaz ya da siyah spor  ayakkabı giyebilirsiniz.

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published
Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi January February March April May June July August September October November December