VAKFEHazır giyim olarak birçok farklı ürün ile beraber de tesettür kıyafetleri üretimini yapan bir tekstil firmasıdır. İstikrarlı bir şekilde çalışmaya devam eden ve son derece başarılı adımlar ile ilerleyen bir marka olarak sektörde büyümeye devam ediyor.


Firmamız müşteri memnuniyetine her daim özen gösteren ve sürekli müşterilerini önemseyerek işlerine devam eden bir kuruluştur. Üstelik misyonu ise kaliteli bir şekilde üretim yaparak tesettür adına birçok şık tekstil ürünleri üretmektir. Türkiye ve daha sonrasında dünyaya açılmayı kendine hedef edinmiş bir marka olarak vizyonu dünya markası olmaya doğru ilerlemektir.


Güvenilir bir şekilde işlerine devam etmeyi son derece savunan Vakfe sosyal sorumluluklarının bilincinde bir marka olarak çalışır. Ayrıca takım ruhunu bütün çalışanlarına hissettirerek çalışanları ile beraber de destekleyerek devam eden bir markadır.


Kadın giyimde birçok farklı kıyafet tasarımı ile beraber çok farklı modeller üretmeye devam eden Vakfe özellikle modayı takip eden çalışanlarıyla ilerlemeyi hedefliyor. Kısa bir sürede büyük kitlelere ulaşarak başarısını katlayarak gelişmeye devam eden bu marka faaliyetlerine de devam ediyor. Prestijli bir marka olarak Vakfe herkesin özellikle kadınların beğenisini toplamayı hedefleyen bir tekstil markası olarak adını duyuruyor.


En moda tesettür giyim araçları ile dikkat çekici kombinler yapmak isteyen kadınların tercihi olan Vakfe firmamız, geniş ürün yelpazesi ile tüm bütçelere de hitap etmeyi hedefliyor.