VAKFE

İADE İŞLEMLERİNDE MUTLAKA FATURA TARAFIMIZA ULAŞMALIDIR. FATURASIZ İŞLEM GERÇEKLEŞTİRİLMEMEKTEDİR.

ÜCRET İADESİ TALEBİNDE NASIL BULUNABİLİRİM? 

Siparişinizi teslim aldığınız 14 gün içinde ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Kombin olarak satılan ürünlerde KOMBİN İÇERİĞİNDE yer alan tüm ürünlerin vakfe.com’a geri gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Yukarıdaki maddelere uymayan durumlarda ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. 

Ürünleri göndermeniz gereken adres için Müşteri İletişim merkezi ile iletişim kurup verilen bilgilere gönderebilirsiniz.

 

Ürün kusurlu veya hatalı geldi.

Tarafımızdan kaynaklanan durumlarda 0850 425 11 11 numaralı telefonu arayarak, müşteri hizmetleri arkadaşlarımızın size vereceği kod ile ürünü tarafımıza 12 TL kargo ücreti karşılığında gönderebilirsiniz. Ürünü tarafımıza gönderirken ödediğiniz kargo ücretinizin iadesi sağlanır.

Nasıl iade gönderebilirim

İadeye göndermek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte Müşteri İletişim merkezi ile iletişim kurup verilen bilgilere Kargo İade Kodu ile birlikte 12 TL ödeme yaparak firmaya gönderimini sağlayabilirsiniz . Hatalı ürün gönderimi sağlandı ise ürün firmaya ulaşınca ödemiş olduğunuz kargo ücreti iadesi sağlanacaktır.

Ürünler tarafımıza ulaştığında ve kontrolleri gerçekleştiğinde, tarafınıza müşteri temsilci arkadaşlarımız ulaşacak veya SMS gönderilecektir.

SMS Bildirimi aldıktan sonra iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp, iade nedenini belirtmenizin ardından onayına istinaden ücret iadeniz 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.